znany fotograf ślubny
 

Jesteśmy zadowoleni z usług Foto Pstryk Kielce. Panowie wspólnie tworzą zgrany duet, przede wszystkim potrafią odpowiednio się ubrać i zachować podczas Eucharystii. Każdy z panów ma swoją koncepcję zdjęć, razem się uzupełniając, a para młoda ma większy wybór, z różnych perspektyw i ujęć, jest to duży plus. Szczególnie było to widoczne podczas ślubu, panowie stali po przeciwnych stronach dzięki temu z każdej strony mamy ujęcia oraz na sesji plenerowej wykazali dużą inicjatywę, przygotowali fajne, ciekawe pomysły, miejsca i rekwizyty, jednocześnie dając nam swobodę. Polecamy.


Agnieszka i Krzysztof

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wspólpracy. Zdjęcia przepiękne i bardzo wysokiej jakości.
Prezentacja przygotowana z wielkim zaangażowaniem i czego nie da sie nie ukryć ogromną pasją.
Oglądając zarówno zdjęcia jak i prezentację przeżywamy od nowa te niesamowite emocje towarzyszące nam w dniu ślubu.
Jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować za cudowne materiały, które będą naszą najwiekszą pamiatką. Bardzo gorąco polecamy!


Pozdrawiam,
Anna i Michał

 

Fotografia ślubna najwyższej jakości, dobry kontakt z fotografem- obaj Panowie bardzo mili, świetne zdjęcia ogromna ich ilość i bardzo niska cena jak na taka jakość usług.Jesteśmy bardzo zadooleni zdjęcia są przepiękne.
Wszystkim serdecznie polecamy.


Ewelina i Sylwester

 

Wraz z mężem dziękujemy za piękne zdjęcia. Prezentacja bardzo nam się podoba. Jeśli będzie okazja na pewno polecimy Panów usługi naszym znajomym.
Ps szkoda jedynie, że nie omówiłam z Panami, żeby więcej zdjęć było z chóru (głównie jak szliśmy do ołtarza, moja suknia z trenem najlepiej się wtedy prezentowała).


Pozdrawiamy
Ilona i Artur

 

Sesję wspominam z uśmiechem, byla sympatyczna, wbrew obawom i generalnej niechęci do bycia fotografowaną :-)
Swoboda w pozowaniu, mili panowie fotografowie dyskretnie podpowiadający, jak lepiej się ustawić, ładne ujęcia - nie miałam zastrzeżeń do współpracy. Dziękuję.


Pozdrawiam
Iza i Krzysztof

 

Bardzo Wam dziękujemy za wspaniałe zdjęcia ślubne i plenerowe, są prześliczne nie możemy przestać do nich wracać, są najwspanialszą pamiatką z dnia naszego ślubu jaką mamy. Znajomi zazdroszczą nam takich zdjęć.
Pozdrawiamy i polecamy innym.


Agnieszka i Wojtek

 

Jesteśmy Wam wdzięczni za podsunięcie fajnego pomysłu na sesję w plenerze i piękne zdjęcia z uroczystości w kościele, które są dla nas wspaniałą pamiątką. Bardzo dziękujemy Panu Markowi i Panu Darkowi za piękny album, a Wam wszystkim gorąco polecamy Panów fotografów z FOTOPSTRYKA.


pozdrawiamy
Grażyna i Paweł

 

Dziękujemy za przepiękne i naturalne zdjęcia ze ślubu, pleneru i wesela. Bardzo często do nich wracamy, przypominają nam najpiekniejsze chwile z dnia naszego ślubu. Warto było postawić na panów doświadczenie i profesjonalizm, wasze dyskretne wskazówki uratowały nam kilka niepowtarzalnych ujęć a wasz cierpliwość do nas zasługuje na mistrzostwo świata ;). Jaeszcze raz dziękujemy i polecamy.


Anna i Mariusz

 

Bardzo dziekujemy za zdjęcia, album i prezentację, wszystko jest rewelacyjne. Jesteśmy bardzo zadowoleni, nie przypuszczaliśmy, że otrzymamy tak oryginalne fotografie, fajnie się do nich powraca. :) :) Polecimy tych fotografów swoim znajomym :) :)


Dagmara i Stefan

 

Mamy cudowną pamiątkę ze ślubu i wesela. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w to Panowie robią. My, nasi znajomi i rodzina są zachwyceni, zgodnie twierdzą, że wykonane zdjęcia są naturalne i niepowtarzalne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanych zdjęć i prezentacji. Dziękujemy i polecamy wszystkim niezdecydowanym zatrudnienie Panów z Fotopstryka.


Marzena i Janusz

 

Nie będziemy się dużo rozpisywać. Po naszym ślubie fotografowanym przez pana Marka i pana Darka poleciliśmy Fotopstryka naszym znajomym. Ich też urzekły fotografie wykonane przez panów fotografów, i teraz nasi znajomi polecają ich swoim znajomym. I jeszcze jedno, już niedługo panowie znów będą dla nas fotografować, tym razem chrzciny :).


Ewa i Tomek

 

Gorąco polecamy usługi Panów Dariusza i Marka – to prawdziwi i rzetelni profesjonaliści, potrafiący nie tylko wykonać przepiękne zdjęcia, ale jeszcze robią to w taki sposób, że nie zwracają na siebie uwagi. Zdjęcia ze ślubu w kościele, wesela i z sesji plenerowej są przepiękne, a otrzymana prezentacja nas zauroczyła, nie spodziewaliśmy się, że dostaniemy taką fajną niespodziankę. Dziękujemy, dziękujemy i jeszcze raz dziękujemy.


Patrycja i Jurek

 
Reklamy
 
 

 

zdjęcie pary młodej przy kolumnie

 

 

fotografia młodych w trakcie jazdy limuzyną ślubną

 

 

Para młoda w krzakach

 

 

Fotka nocna pod teatrem

 

 

świeżo po ślubie cywilnym pod parasolkami

 

 

para młoda na spacerze pod pałacem biskupów krakowskich