Ciężko jest opracować najlepszy aparat fotograficzny na rynku – jest tak wiele smartfonów do wypróbowania, więc jak na ziemi będziecie mogli sprawdzić, który z nich ma najlepszą snapper na plecach?

Dobrą wiadomością dla Ciebie jest to, że TechRadar testuje je wszystkie dokładnie, poddając je przez ich zdjęcia w różnych warunkach oświetleniowych i scenariuszy, aby pomóc Ci ustalić, który telefon da odpowiednie zdjęcia dla Ciebie.

Przed wyborem warto zastanowić się nad tym, czego oczekujesz od aparatu telefonicznego. Chcesz czegoś, co świetnie sprawdza się w robieniu zdjęć na świeżym powietrzu i nie przeszkadza Ci, jeśli jest dobre w słabym oświetleniu? Czy wielki szybki pic pic z przyjaciółmi jest ważniejszy niż naprawdę potężny sensor, który wykonuje niesamowite zdjęcia, gdy wkładasz wysiłek?

Warto również pomyśleć o wielkości baterii i jakości ekranu – jeśli zamierzasz odchodzić przez cały dzień i robić dłuższe sesje fotograficzne, potrzebujesz baterii, która nadąża za nimi.

A jeśli chcesz przeważnie oglądać zdjęcia na telefonie, to telefon z technologią OLED może naprawdę sprawić, że Twoje zdjęcia pojawią się na ekranie – ale jeśli są to media społecznościowe, a nawet drukowanie zdjęć, to jest to Twój plan, a następnie masz szerszy wachlarz opcji.

Poniżej wymieniliśmy wszystkie te informacje wraz z kilkoma naszymi najlepszymi zdjęciami testowymi, abyś mógł podjąć właściwą decyzję przy wyborze kolejnego telefonu.

1. Google Pixel 2 / Pixel 2 / Pixel 2 XL

Duet Google Pixel 2 posiada z tyłu przyzwoite czujniki, ale niesamowite oprogramowanie przetwarzające – obie kamery są identyczne.

Oznacza to, że możesz zrobić przeciętne zdjęcie i natychmiast oglądać je lepiej przed oczami, gdy telefon ściegnie wiele obrazów. Pomimo tego, że pojedyncza soczewka jest pakowana tylko w jedną soczewkę, Pixel 2 może zarówno wykonywać oszałamiające zdjęcia portretowe, nadając mieszaninie realną definicję.

Oprogramowanie aparatu nie zawsze jest najlepsze, z odrobiną zwłoki w robieniu zdjęć (i oczekiwaniu na odbicie) ale optyczna stabilizacja obrazu to prawdziwy boon.

Dłuższy ekran i dłuższa żywotność baterii w aparacie Pixel 2 XL przyciągną tych, którzy szukają bardziej zaawansowanych smartfonów, ale w rezultacie jest to droższe.

Ale jeśli chcesz uzyskać najlepsze zdjęcia z telefonu – wskażemy Ci kierunek w kierunku prawidłowo nazwanego piksela.

2. Samsung Galaxung Uwaga 8

Kamera Samsung Galaxy Note 8 jest jedną z najlepszych kamer testowanych z wielu powodów: po pierwsze, ponieważ podwójne przetworniki są imponujące i wydajne.

Rozmyte tło, teleobiektyw, szybkość fotografowania – to wszystko czego szukamy w najwyższej klasy smartfonie.

Dłuższa żywotność baterii i ulepszony ekran oznaczają, że będziesz w stanie robić zdjęcia dłużej i cieszyć się nimi z bardziej żywych kolorów.

To, co kochamy w telefonach Samsung jest to, że prawie każda pstryknięcie można wziąć wychodzi wygląda czysty i chrupiący, nawet w niskim oświetleniu, które jest to, co chcesz od drogiego telefonu…. i Nota 8 na pewno jest.

Samsung włożył tutaj tak wiele trybów, ale także uczynił automatyczne ustawienia niesamowicie łatwymi w użyciu… to dotyk i przejść między tym telefonem a Pixel 2 dla najlepszego telefonu z aparatem fotograficznym, więc albo na pewno zadowoli Cię.

3. Samsung Galaxy S8 / Galaxy S8 Plus Plus

Samsung Galaxy S8 to dwa najlepsze telefony na rynku w tej chwili, dzięki znakomitym aparatom fotograficznym.

Mogą to być tylko pojedyncze czujniki, co oznacza, że tryb portretowy nie jest łatwy do osiągnięcia (i dlatego, że nie znajdują się na pierwszym miejscu tej listy), ale jeśli się tym nie obchodzi, to polecamy te telefony.

Model S8 jest dobrze zaprojektowany i ładniej pasuje do dłoni, co pozwala na wygodniejsze fotografowanie, ale większy model S8 Plus jest bardziej wytrzymały i posiada powiększony ekran.

Sama gama ustawień aparatów fotograficznych jest tu oklaskiwana – podobnie jak łatwy tryb autopilota – ale ogólnie rzecz biorąc, to fakt, że szybka automatyczna zatrzask zawsze wygląda tak dobrze w naszej opinii.

To są wspaniałe, świetne telefony z aparatem fotograficznym – zdecydowanie je sprawdź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *